Gimnazjum Publiczne im. Jana Paw?a II w Radostowicach
Za nami próbne testy
Za nami próbne testy

   Już za nami trzy dni zmagań z przedmiotami humanistycznymi, matematyczno - przyrodniczymi oraz językowymi. Teraz pozostaje nam czekać na wyniki.

   Tymczasem odpowiedzi do poszczególnych testów można znaleźć na stronie: www.gieldagimnazjalna.pl.


Zagrożenie oceną niedostateczną lub naganną
Zagrożenie oceną niedostateczną lub naganną

UWAGA RODZICE!

Dzisiaj (tj. 13 grudnia) uczniowie otrzymali od wychowawcy informację o zagrożeniach oceną naganną zachowania lub niedostateczną z przedmiotu. Zapoznanie się z taką wiadomością należy potwierdzić podpisem.

DZIĘKUJEMY.


Wigilia szkolna
Wigilia szkolna

   Już za tydzień (w piątek 20 grudnia) odbędzie się SZKOLNA WIGILIA. Rozpoczynamy ją o godz. 8.15 od przedstawienia jasełkowego, które zostanie wystawione na podeście.

   Następnie każda z klas zasiądzie przy wigilijnym stole, który należy udekorować już w czwartek po południu. Uczniowie są także zobowiązani do przygotowania kolęd i życzeń świątecznych, które będą mieć przyjemność zaprezentować przed społecznością szkolną.


Koncert charytatywny

   20 grudnia o godz. 18.00 w Pszczyńskim Centrum Kultury odbędzie koncert charytatywny na rzecz Hospicjum Świętego Ojca Pio, podczas którego zostaną rozdane nagrody przyznane w konkursie literackim.

   Nasi gimnazjaliści nie tylko będą tam w charakterze osób nagrodzonych, ale również zadeklarowali się jako pomocnicy w organizacji koncertu.

   Bilety są  do nabycia w siedzibie hospicjum.


Zakończenie akcji
Zakończenie akcji

   6 grudnia to także zwieńczenie akcji SZLACHETNA PACZKA. Dzisiaj spakowaliśmy wszystkie dary ofiarowane przez uczniów i nauczycieli. W najbliższym czasie zostaną one przekazane potrzebującej rodzinie.

   Do naszej akcji włączyła się również Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radostowicach.