Gimnazjum Publiczne im. Jana Paw?a II w Radostowicach
WYWIADÓWKA
WYWIADÓWKA

   Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie, które odbędzie się 15 stycznia o godz. 17.00. Spotkanie rozpocznie się od przedstawienia jasełkowego w wykonaniu młodzieży naszej szkoły oraz krótkiego podsumowania pracy w I semestrze. Następnie wychowawcy przekażą istotne informacje dotyczące ocen i spraw bieżących.

   Szczególnie zależy nam na obecności rodziców uczniów klas trzecich, którzy zostaną poinformowani o wynikach próbnego egzaminu gimnazjalnego.


Podsumowanie pracy w I semestrze
Podsumowanie pracy w I semestrze

   Witamy w Nowym Roku 2014, w którym od razu trzeba zakasać rękawy, gdyż czeka nas okres podsumowań i rozliczeń za pracę w I semestrze.

   Do 10 stycznia zostaną wystawione oceny semestralne, zaś 15 stycznia odbędzie się konferencja.

   Ferie rozpoczynają się w poniedziałek 20 stycznia, a do szkoły wracamy 3 lutego.


ŻYCZENIA
ŻYCZENIA

Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

ŻYCZYMY WSZYSTKIM

ZDROWIA, SPOKOJU ORAZ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI.

A W NOWYM ROKU 2014 ZDWOJONEJ ENERGII DO DZIAŁANIA:)


Ciekawe wpisy na naszym blogu
Ciekawe wpisy na naszym blogu

   Na naszym blogu pojawiły się ciekawe świąteczne wpisy. Można tam znaleźć plan ułożenia stolików podczas szkolnego spotkania wigilijnego (w bardzo ciekawej formie), wywiad z uczniami na temat świąt i wreszcie - coś dla podniebienia - parę przepisów na świąteczne cuda kulinarne.

ŻYCZYMY PRZYJEMNEJ LEKTURY I MIŁEGO OGLĄDANIA:)


Wyjazd do Holandii
Wyjazd do Holandii

    Rozpoczynamy nabór uczniów, którzy chcieliby uczestniczyć w wymianie ze szkołą z Eindhoven. Wyjazd będzie miał miejsce pod koniec marca. Jego koszt wynosi 650 zł, aczkolwiek może ulec jeszcze zmianie (zależy to od ceny biletu lotniczego w momencie zakupu).

    Młodzież będzie uczestniczyć w zajęciach szkolnych, wycieczkach. Zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewniają rodziny goszczące, u których uczniowie będą mieszkać.

    Wymiana daje niepowtarzalną okazję do tego, by rozwijać swoje umiejętności komunikowania się w języku angielskim.